Top 10 Aqsu überwachungskamera Aussen – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

WiFi Dome Camera z kolorowym widokiem, obsługuje 5 GHz i 2,4, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna WLAN, PTZ Outdoor IP kamera monitorująca na zewnątrz, wykrywanie ruchu, czujnik ruchu człowieka

#ad
ieGeek #ad - Wykrywanie ruchu, chcemy wykorzystać naszą nowo zoptymalizowaną kamerę monitorującą wi-fi na zewnątrz, dźwięk i alarm świetlnyTa zewnętrzna kamera Wi-Fi jest wyposażona w funkcję rozpoznawania ruchu. Zamiast dostarczać dowodów po kradzieży, aby zapobiec kradzieży. A dzięki wbudowanym białym światłom i lampom na podczerwień kamera Wi-Fi zapewnia widoczność w nocy w pełnym kolorze do 30 metrów.

Rozpoznawanie osób i obracanie o 355°/nachylenie 120° - kamera iegeek wlan do użytku na zewnątrz, może zmniejszyć o 95% fałszywych alarmów spowodowanych przez owady i deszcz. Kamera zewnętrzna wi-fi obsługuje połączenie smartfonów / tabletów z wieloma urządzeniami. Dzięki wspaniałej funkcji wychylenia/pochylenia 355° w poziomie i 120° w pionie kamera IP może zapewnić szersze kąty widzenia na zewnątrz i zakrywać więcej obszarów, wyposażona w funkcję rozpoznawania ludzi, bez martwych kątów. Piksele fhd 2k 3mp i noktowizor kolorowyta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi jest wyposażona w rozdzielczość wideo HD, aby zapewnić wyraźniejsze obrazy i filmy wideo w dzień i w nocy w rozdzielczości 1080p.

Gdy tylko kamera monitorująca wykryje ruch na zewnątrz, alarm zostanie uruchomiony i otrzymasz powiadomienia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nie przegapisz sytuacji awaryjnej. Pamięć w chmurze / sd i nagrywanie 24/7 - kamera zewnętrzna obsługuje nagrywanie 24/7. Nagrane informacje są zapisywane na karcie micro SD maksymalnie 128 g lub na serwerze w chmurze, dzięki czemu można je oglądać i odtwarzać w dowolnym momencie. Obsługa sieci wlan 2, jest dokładnie tym, która jest kompatybilna z obydwoma sygnałami sieciowymi, ta kamera monitorująca, 4 ghz do 5 ghz, 4 ghz i 5 GHzPo ciągłych przełomach technologicznych kamery monitorujące ieGeek są teraz kompatybilne z siecią Wi-Fi 5 GHz tylko ten model.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.33
Długość6.3
Waga1.23
Szerokość3.54
ModelZS-GQ2

2. ieGeek

#ad

30 m, Wi-Fi z panelem słonecznym, dwukierunkowe audio, zewnętrzna kamera do monitoringu, WiFi 2,4, ieGeek Kamera do monitoringu zewnętrznego, 5 MP, kolorowa widoczność w nocy, czujnik ruchu PIR, PTZ

#ad
ieGeek #ad - Za każdym razem, gdy kamera wykryje ludzki obiekt/poruszający się obiekt, kamera monitorująca wysyła alarm na zewnątrz Wi-Fi w ciągu 2 sekund. Zasilanie energią słoneczną i super długa żywotność baterii: kamera monitorująca zewnętrzna solarna jest zasilana czystymi i wolnymi od szkodliwych modułów solarnych, które są wolne od kabli zasilających, który może być używany przez 60 dni po jednym naładowaniu, łatwe i wygodne w montażu i użytkowaniu.

Elastyczne rozpoznawanie obszaru i funkcja alarmu: oprócz funkcji wykrywania pir i wykrywania ruchu, kamera obsługuje również niestandardowe obszary wykrywania. Kamera monitorująca zewnętrzna bateria obsługuje również dwukierunkowy dźwięk, nie musisz się martwić o martwe kąty, co ułatwia komunikację z osobą przed kamerą i odstrasza złodziei. W zewnętrznej kamerze do monitoringu znajduje się akumulator wielokrotnego ładowania, dzięki czemu nie musisz się martwić o deszcz lub śnieg. Po ustawieniu przez użytkownika obszaru rozpoznawania kluczy można skutecznie uniknąć fałszywych alarmów z kamery. Jednocześnie kamera monitorująca obsługuje pamięć w chmurze i pamięć kart SD maksymalnie 128 GB.

Obracanie o 355° i nachylenie 120° i dwukierunkowe audio: ta zewnętrzna kamera monitorująca sieć wi-fi ma pole widzenia 355°, nachylenie 120°, jest to idealny monitoring panoramiczny. Ultraprzejrzysta rozdzielczość 5 megapikseli: w przeciwieństwie do zwykłych kamer monitoringowych kamera monitorująca posiada zewnętrzny akumulator ieGeek 5 megapikseli, aby zapewnić lepsze obrazy wizualne. Funkcja pamięci alexa smart & cloud: zewnętrzna kamera monitorująca obsługuje funkcję alexa smart Voice, można sterować kamerą monitoringu na zewnątrz i obserwować ekran monitoringu za pomocą Alexa Smart Voice.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga2.34
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX4S
ModelZS-GX4S

3. GALAYOU

#ad

Dwukierunkowe audio Y4.., GALAYOU PTZ zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, WiFi Dome Camera z kolorowym widokiem, WLAN, monitoring zewnętrzny, kamera IP

#ad
GALAYOU #ad - Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo danych. Kamera obsługuje rtsp, dzięki czemu można podłączyć kamerę zewnętrzną do oprogramowania innych producentów, aby zarządzać kilkoma kamerami różnych marek. Ustaw syrenę alarmową i reflektory tak, dzięki czemu od razu wiesz o tym i odstraszysz niechciane osoby. 5 ghz nie jest obsługiwane.

Rozdzielczość hd 2k i obracanie/przechylanie/zoomta zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w rozdzielczość wideo hd, aby zobaczyć każdy kąt i obszar. Stosowaliśmy również wysokiej jakości technologię szyfrowaną, zapisywania i odtwarzania wideo, aby chronić Twoją prywatność. Trzy tryby widzenia w nocy z syreną alarmową i 2-drożnym dźwiękiemkamera ptz wlan ip obsługuje trzy tryby widzenia w nocy: tryb podczerwieni, aby automatycznie włączały się po wykryciu ruchu, tryb pełnokolorowy i syrena alarmu. Pamięć kart sd/w chmurze i szyfrowane daneta kamera bezpieczeństwa obsługuje pamięć kart sd do 128 gb i pamięć w chmurze.

Atwa instalacja i udostępnianie na wielu urządzeniachtę kamerę można łatwo zainstalować, co jest dobrym wyborem dla laików technicznych. Możesz udostępnić kamerę maksymalnie 3 użytkownikom, dzięki czemu można jednocześnie oglądać filmy w aplikacji. Wskazówka: ta zewnętrzna kamera wi-fi obsługuje tylko sieć WLAN 2, aby zapewnić wyraźniejsze zdjęcia i filmy wideo w dzień i w nocy w rozdzielczości 1080p. Dzięki poziomej 335° i 90° pionie można zdalnie sterować kamerą Wi-Fi na zewnątrz, 4 GHz. Czujnik ruchu i ciągły zapis 24/7ta kamera wi-fi jest wyposażona w czujnik ruchu.
MarkaGALAYOU #ad
ProducentShenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Wysokość4.49
Długość7.24
Waga1.43
Szerokość6.06
Numer częściY4

4. DEKCO

#ad

DEKCO Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, kamera 3 MP WiFi z automatycznym śledzeniem, IP66.., kamera Wi-Fi, 2-drożne audio, Wi-Fi, widoczność w nocy 30 m w kolorze, obracana o 350°/90°

#ad
DEKCO #ad - Kamery monitoringowe deKCO obsługują również szyfrowane bezpieczne przechowywanie w chmurze. Jasne światła i pełnokolorowa widoczność w nocy - kamery monitoringowe dekco kopułkowe są wyposażone w zintegrowaną funkcję jasnego oświetlenia, która może wyświetlać bardzo wyraźne obrazy nawet w bardzo ciemnym otoczeniu.

Po rozpoznaniu ruchu otrzymasz powiadomienia bezpośrednio z aplikacji na urządzeniu z systemem iOS/Android. Wlan 2, 4 ghz i pamięć - system kamer bezpieczeństwa wi-fi firmy dekco do użytku na zewnątrz obsługuje wi-fi 2, 4 ghz nie jest to sieć wi-fi 5 ghz. Gniazdo na karty sd wbudowane w kamerę obsługuje karty micro SD nie wchodzą w zakres dostawy do 128 GB. Kąt widzenia 350° i zdalne monitorowanie- kamera monitorująca dekco wifi do użytku na zewnątrz jest wyposażona w obrót o 90 stopni w pionie i 350 stopni w poziomie; można sterować kamerą monitorującą, aby monitorować ją dookoła bez martwych kątów. Ledzenie ruchu- Śledzenie ruchu osób umożliwia kamerom dekco do użytku na zewnątrz, rozpoznawanie ludzi w ruchu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z zespołem wsparcia online "DekcoCare". Jest to wspaniały wybór, aby chronić bezpieczeństwo Twojej własności i rodziny. Jeśli znajdziesz niepożądaną osobę, możesz porozmawiać za pomocą aplikacji, aby pozwolić jej odejść i prowadzić relaksujące życie. Dwukierunkowy dźwięk i odporny na warunki atmosferyczne certyfikat ip66- kamery bezpieczeństwa dekco z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem mogą nawiązać rozmowy w czasie rzeczywistym między Tobą a Twoimi gośćmi.
MarkaDEKCO #ad
ProducentDEKCO #ad
Wysokość8
Długość6
Szerokość6
ModelDC5L

5. ieGeek

#ad

4 MP, ieGeek Kamera do monitoringu 2,5 K, widoczność w nocy, nagrywanie 24/7, IP65, kamera monitorująca na zewnątrz, pamięć, zewnętrzna sieć WLAN, PTZ WLAN kamera outdoorowa z automatycznym śledzeniem

#ad
ieGeek #ad - Ponadto aplikacja "iegeek" zapewnia kontrolę bezpieczeństwa na poziomie finansowym, aby zapewnić prywatność. Kamera monitorująca ptz na zewnątrz: kamera zewnętrzna iegeek jest wyposażona w poziome i pionowe ptz o 355° i 90° i zapewnia widoczność w zakresie 360° bez martwego kąta.

Pole widzenia 2, 5 k 4 mp full-hd: piksele kamery wi-fi na zewnątrz zostały ulepszone dzięki ciągłym ulepszeniom technologicznym. Dzięki nowatorskiej konstrukcji obudowy można ją zainstalować w zaledwie kilka minut. Piksele 4 mp mogą wykryć odległość 15 metrów nawet w ciemności i zapewniają wyraźny kolorowy widok w nocy. Po wykryciu poruszającego się obiektu w obszarze monitorowania kamera automatycznie go śledzi i wysyła informacje ostrzegawcze na Twój telefon komórkowy. Oglądaj filmy w wysokiej rozdzielczości w każdej chwili i wszędzie: dzięki nowo uruchomionej aplikacji "iegeek" możesz wybrać wyraźniejszą i płynniejszą metodę kompresji wideo H2.

65. Temperatura robocza wynosi od -10°C do 55°C. Wyposażony w kilka metod alarmu i rozpoznawania, rozpoznawanie dźwięku, rozpoznawanie twarzy, takich jak alarm dźwiękowy, alarm świetlny, śledzenie ruchu opcjonalnie itd. Wyposażony w dwukierunkową funkcję audio zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym z "gościem" przed kamerą. Dzięki temu można wybrać więcej miejsc instalacji i jednocześnie pokonać problemy z siecią.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.27
Długość7.01
Waga650
Szerokość7.01
Numer częściIE60
ModelIE60

6. Jennov

#ad

Nagrywanie 24/7, Jennov Kamera monitoringowa PTZ 2K PTZ, obracana o 355°/90°, kamera do użytku na zewnątrz, zewnętrzna kamera WLAN IP, PTZ Kopuła WiFi IP z automatycznym śledzeniem, kolorowy widok,

#ad
Jennov #ad - Jeśli w ciemności zostanie rozpoznany poruszający się obiekt, aby świeciły lub alarm dźwiękowy można ustawić tak, dźwięk i światło - wbudowany zaawansowany mikrofon i głośnik mogą odstraszyć nieoczekiwanych gości, gdy zostanie rozpoznany poruszający się obiekt. W przypadku wykrycia ruchu automatycznie nagrywa dźwięk i wideo oraz wysyła powiadomienia alarmowe na Twój telefon.

Janov to profesjonalny producent sprzętu zabezpieczającego. Permet à 4 utilisateurs de visualiser simultanément les images en les partageant. Dwukierunkowy alarm audio, aby rozbrzmiewał głośny alarm, sygnały nawigacyjne można ustawić tak, udzielić instrukcji dla zwierząt domowych i witać gości. Wskazówka: brak funkcji śledzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Wodoszczelność ip66 - kamera monitorująca jest wyposażona w wodoszczelną obudowę ip66, takie jak wiatr, skontaktuj się z nami, która wytrzymuje najtrudniejsze i najbardziej ekstremalne warunki, deszcz i śnieg.2

2k hd i kolorowa widoczność w nocy i obracanie o 360°obraz full hd 2560 x 1440 umożliwia wyraźne oglądanie również w ciemności. Wskazówka: oprogramowanie pc służy wyłącznie do przeglądania i nie masz dostępu do ustawień aparatu. Monitorowanie i odtwarzanie można w każdej chwili i wszędzie. Udostępnianie rodzinne i kompatybilność z alexa/google.
MarkaJennov #ad
ProducentShenzhen Dianchen Industrial Co.,Ltd #ad
Wysokość5.12
Długość7.48
Waga1.32
Szerokość6.3
Numer częściHS7002
ModelHS7002
Gwarancja2 lata gwarancji.

7. wansview

#ad

Wansview Zewnętrzna kamera monitoringowa WLAN – 2K WLAN kamera outdoorowa, kamera WiFi z obszarem ochrony danych, dwukierunkowe audio, gniazdo na kartę SD, RTSP, zdalny dostęp Y1 biała

#ad
wansview #ad - Dwukierunkowy dźwięk i noktowizor. Protokoły rtsp i onvif umożliwiają podłączenie kamery ra do oprogramowania innych firm, NAS i NVR. Obsługuje rtsp i onvif. Wodoszczelność ip66 i stabilne połączenie wi-fi, burzy lub śniegu. Nikt nie może przejąć Twoich informacji bez Państwa zgody. Pilot zdalnego sterowania 1080p i acc s.

Elastyczna pamięć i współpracuje z alexa. Jest praktyczna i łatwa w obsłudze, iSpy, takich jak Blue Iris, szybko i łatwo obserwowana przez kamerę. Masz możliwość nagrywania wideo lub alarmu na karcie micro SD lub w chmurze. Pamięć w chmurze w chmurze s-Curis szyfruje najwyższą ochronę prywatności. Kamera do monitoringu wansview w6 jest wyposażona w obiektyw HD o długości 2 m, który zapewnia wyraźne i płynne wideo w dzień i w nocy, co sprawia, że Twój dom jest wszędzie. Ta bezprzewodowa kamera działa tylko z wifi 2, 5G nie jest obsługiwane, wodoszczelny, klasa IP66, czas pracy od 10 stopni do 40 stopni.

Ta kamera do monitoringu obsługuje kartę micro sd o pojemności 128 gb nie wchodzi w zakres dostawy i pamięć w chmurze. Wykonany ze stopu aluminium, odporny na wandalizm i działa przy złej pogodzie, 4 GHz, odległość Wi-Fi między kamerą a routerem może osiągnąć do 15 m bez ściany. Dzięki 12 diodom led na podczerwień o mocy 850 nm i zasięgu widzenia w nocy do 25 m możesz cieszyć się wspaniałym widokiem w nocy. Ta kamera do monitoringu jest wyposażona w głośnik i mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów podczas biegania.
Markawansview #ad
Numer częściY1

8. COOAU

#ad

Wodoszczelność IP66, bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz, COOAU Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, rozpoznawanie osób / ruchu, pamięć w, z noktowizorem w kolorze, obracana o 355°/90°

#ad
COOAU #ad - Dzięki kamerze coOAU jesteś bezpieczniejszy niż chcesz. 2k fhd i noktowizja kolorowata zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi jest wyposażona w rozdzielczość 2k i 4 światła combo, środki maskujące, gdy nie ma oświetlenia np. Doskonała ochrona w nocywyposażona w funkcję alarmu dźwiękowego i świetlnego, aby skutecznie odstraszyć intruzów.

100% bezprzewodowy i instalacja w ciągu 1 minuty w oparciu o unikalną konstrukcję uchwytu można w 1 sekundę zatrzasnąć kamerę bezpośrednio w uchwycie. Możesz uzyskać dostęp do naszej kamery wi-fi z dowolnego miejsca, aby sterować nią za pomocą aplikacji, co się dzieje i dzielić z rodziną. Bezpieczeństwo Twojego domu. Kolor ubrań, cechy podejrzanych, kolor pojazdów, aby zapewnić ostrzejszą i płynniejszą jakość obrazu niż 1080p. Możesz odtwarzać i oglądać zapis alarmu w dowolnym momencie oraz szybko wykrywać nieprawidłowości. Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistymten kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz może obejmować wszystkie obszary, zobaczyć w czasie rzeczywistym, komunikować się z gośćmi, np.

Po włączeniu trybu inteligentnego lub kolorowego noktowizora można łatwo uchwycić ważne szczegóły zdarzenia również w nocy, dzięki czemu można dostarczyć policji cenne informacje. Zmienić kąt widzenia, dzięki czemu wszystkie podejrzane zachowania nie mogą się nigdzie ukryć. Obsługuje kartę sd do 128 gb i pamięć w chmurze, która automatycznie uruchamia białe światło i syrenę, gdy zostanie rozpoznana podejrzana osoba, wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane w lokalnej bazie danych.
MarkaCOOAU #ad
ProducentCOOAU #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Waga800
Szerokość5.91
Numer częściQ02-1258
ModelQ02

9. COOAU

#ad

COOAU Zewnętrzna kamera monitoringowa – kamera monitorująca na zewnątrz – 2K PTZ 355°/90° bezprzewodowa kamera WLAN IP​Outdoor z czujnikiem ruchu | kolorowa widoczność w nocy | kamera szerokokątna

#ad
COOAU #ad - Dzięki wodoodporności ip66 bezprzewodową kamerę do monitoringu z panelem słonecznym można elastycznie zainstalować wszędzie, występy dachowe, gospodarstwa rolne itd. Nawet jeśli ktoś złośliwie uszkodzi baterię produktu, nie stanowi to zagrożenia dla bezpieczeństwa domu, w którym jest zainstalowana. Gwarancja markicooau obiecuje, że produkty wysokiej jakości i 24-godzinną obsługę klienta z szybką reakcją.

Produkty są gładkie i nie ranią dłoni, że każda kamera monitorująca z akumulatorem firmy COOAU jest bezpieczna i niezawodna, a tekstura jest doskonała. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu czasu rozpoznawania, dzięki czemu możesz rozpoznać każdą nietypową sytuację w pobliżu domu, obszaru, niezależnie od tego, czułości itd. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub pytania dotyczące produktu lub w przypadku jakichkolwiek wad w produkcie, zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy technicznej lub wymiany produktu. Inteligentne rozpoznawanie i natychmiastowy alarm ta kamera zewnętrzna łączy w sobie inteligentne rozpoznawanie humanoidalne z wykrywaniem temperatury PIR.

Kamera bezpieczeństwa posiada dwuletni okres gwarancji, ponadto może obowiązywać w przypadku przedłużenia gwarancji w szczególnych okolicznościach. 100% bezprzewodowy i instalacja w ciągu 1 minuty w oparciu o unikalną konstrukcję uchwytu można w 1 sekundę bezpośrednio zatrzasnąć kamerę w uchwycie. Wysokiej jakości materiałyaby upewnić się, nasze kamery zewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości obudów z materiałami trudnopalnymi i są polerowane w procesie wtórnego polerowania. Można skutecznie uniknąć fałszywych alarmów i oszczędzać energię, gdzie i kiedy.
MarkaCOOAU #ad
ProducentCOOAU #ad
Wysokość3.94
Długość6.3
Waga1.76
Szerokość5.91
Numer częściQ02
ModelQ02

10. COOAU

#ad

Karta SD / pamięć w chmurze, Wi-Fi, z automatycznym śledzeniem ludzi, do użytku na zewnątrz, 2K, IP66, widoczność w nocy, COOAU PTZ kamera do monitoringu zewnętrznego, nagrywanie 24/7

#ad
COOAU #ad - Alarm w odpowiednim czasie i wodoszczelność ip66otrzymujesz powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy wykryje ruch. Przy nachyleniu 350° pan 108° można również ręcznie obracać obiektyw z telefonu, która automatycznie wykrywa tylko ruch, aby monitorować każdy kąt i uzyskać panoramiczny widok! . Dzięki szyfrowaniu aes-256 i protokołowi szyfrowania tLS COOAU stworzyła lokalną poufną bazę danych, aby chronić prywatność klientów we wszystkich aspektach.

Automatyczne śledzenie osób i widok 360° zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w zaktualizowany system automatycznego śledzenia ludzi, który może automatycznie śledzić ruch człowieka. Ekskluzywna aplikacja marki i łatwa instalacjacooau opracował naszą nową aplikację – cooau cam jest prostsza i wygodniejsza. W zależności od potrzeb można dostosować strefy wykrywania/czas/czułość i skupić się na tym, co najważniejsze. Wskazówka: tylko zapis sterowany zdarzeniami to noktowizja kolorowa. Doskonała wodoszczelność ip66 doskonale wytrzymuje wszystkie zmiany pogody na świeżym powietrzu i działa normalnie w zakresie temperatur od -10 ~ 60 ℃.

Rozszerzona ochrona danychkamera zewnętrzna cooau obsługuje nieprzerwane i wyzwalane ruchem nagrywanie 24/7, które może nagrywać wszystkie zdarzenia przez 365 dni bez przerwy, a możesz wybrać karty SD o pojemności do 128 GB nie wchodzą w zakres dostawy lub pamięć w chmurze, aby spełnić Twoje potrzeby. Może bezpośrednio odbierać opinie klientów, która zapewnia większy zasięg Wi-Fi i bardziej stabilne połączenie Wi-Fi obsługuje tylko 2, śledzić problemy i aktualizować iteracje w odpowiednim czasie.
MarkaCOOAU #ad
ProducentCOOAU #ad
Wysokość3.74
Długość5.12
Waga600
Szerokość4.72
Numer częściDC201
ModelDC201