Top 10 Teufel CAGE One – Zestawy słuchawkowe do PC

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Teufel

#ad

Teufel CAGE ONE przewodowy zestaw słuchawkowy nauszny do gier, do gier, muzyki i domowego biura, czarny

#ad
Teufel #ad - Bogaty pełnokanałowy głośnik liniowy HD 40 mm zapewnia zrównoważony dźwięk z intensywnym kickbasem. Podłączenie za pomocą stałego kabla audio z wtyczką jack 3, 5 mm, sterowanie głośnością i wyciszeniem wbudowane w kabel audio.

Mikrofon z dowolnie regulowanym, zdejmowanym ramieniem wspiera pasywną redukcję szumów obcych dzięki specjalnej konstrukcji łyżki. Wyjątkowo długi adapter kablowy audio z oddzielnymi złączami audio i mikrofonu do podłączenia z tyłu do komputerów typu tower wchodzi w zakres dostawy. Certyfikat teamspeak, uniwersalne zastosowanie na komputerach Mac i Windows oraz na PlayStation/Xbox, dostępne w kolorze Night Black & Light Gray.

Przewodowy zestaw słuchawkowy nauszny o zamkniętej konstrukcji zapewnia bardzo dobrej, pasywną izolację akustyczną zewnętrzną; nadaje się do gier, muzyki i domowego biura. Ultralekkie wzornictwo z opaską na głowę z elastycznej stali sprężynowej i miękkie nauszniki odpowiednie również dla osób noszących okulary wymienne na długie sesje gamingowe lub konferencje wideo.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Model106481001
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Teufel

#ad

Do gier, Teufel CAGE ONE przewodowy zestaw słuchawkowy nauszny do gier, muzyki i domowego biura, kolor szary

#ad
Teufel #ad - Wyjątkowo długi adapter kablowy audio z oddzielnymi złączami audio i mikrofonu do podłączenia z tyłu do komputerów typu tower wchodzi w zakres dostawy. Przewodowy zestaw słuchawkowy nauszny o zamkniętej konstrukcji zapewnia bardzo dobrej, pasywną izolację akustyczną zewnętrzną; nadaje się do gier, muzyki i domowego biura.

Bogaty pełnokanałowy głośnik liniowy HD 40 mm zapewnia zrównoważony dźwięk z intensywnym kickbasem. Mikrofon z dowolnie regulowanym, zdejmowanym ramieniem wspiera pasywną redukcję szumów obcych dzięki specjalnej konstrukcji łyżki. Certyfikat teamspeak, uniwersalne zastosowanie na komputerach Mac i Windows oraz na PlayStation/Xbox, dostępne w kolorze Night Black & Light Gray.

Podłączenie za pomocą stałego kabla audio z wtyczką jack 3, 5 mm, sterowanie głośnością i wyciszeniem wbudowane w kabel audio. Ultralekkie wzornictwo z opaską na głowę z elastycznej stali sprężynowej i miękkie nauszniki odpowiednie również dla osób noszących okulary wymienne na długie sesje gamingowe lub konferencje wideo.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Model106481002
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Teufel

#ad

Teufel CAGE słuchawki gamingowe – zestaw słuchawkowy HD najwyższej klasy czarny

#ad
Teufel #ad - Nadaje się do komputerów pc windows 7, 10 oraz 11, smartfonów, 8.2, 8. 1, tabletów i konsol do gier. Imponujący wirtualny dźwięk przestrzenny na komputerze w zależności od zastosowania, stereo na konsolach do gier. Immersion over ear capsules dla wysokiego komfortu noszenia i osłony dźwiękowej nadaje się również dla osób noszących okulary, nauszniki są zmywalne.

Elegancka, wytrzymała konstrukcja z aluminium Gunmetal, elastyczna stal sprężynowa i bardzo gruba tapicerka. Najwyższej klasy zestaw słuchawkowy do gier HD ze zintegrowaną kartą dźwiękową USB. Regulator głośności bezpośrednio na słuchawkach można używać w przypadku portu USB, przycisk wielofunkcyjny do różnych funkcji regulowany w Teufel Audio Center, możliwość odczytania indywidualnych profili dźwiękowych.

Sterownik liniowy hd 40 mm zapewnia ziemisty, muzykę, głęboki bas oraz jedwabiste wysokie tony, dźwięk filmowy i dźwięk w grach. Mikrofon hd o szczególnej charakterystyce kierunkowej zapewnia najlepszą zrozumiałość mowy, możliwość wyłączenia za pomocą przycisku sprzętowego, inteligentne Echo Cancellation z drugim mikrofonem.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Model105958001
Gwarancjatak

4. HyperX

#ad

HyperX KHX-HSCP-RD Cloud II, słuchawki do gier na PC / PS4 / Mac czerwone

#ad
HyperX #ad - Für das beste klangerlebnis laden Sie bitte die neueste Firmware-Version 0010 von der Hersteller-Website herunter.
MarkaHyperX #ad
ProducentHyperX #ad
Wysokość2.76
Długość6.69
Waga0.61
Szerokość4.72
Numer częściCL003 6606807E
ModelKHX-HSCP-RD
Gwarancja2 year manufacturer

5. Logitech G

#ad

Wyściółka z pianki memory, słuchawki DTS: X 2.0 Surround Sound, technologia mikrofonu Blue VO!CE, Logitech G PRO X bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier LIGHTSPEED, głośnik PRO-G 50 mm, czas pracy baterii 20 h – czarny

#ad
Logitech G #ad - Długotrwały komfort spotyka się z pasywną redukcją szumów. Mikrofon blue vo!ce: ze zdejmowanym mikrofonem 6 mm z najnowszą technologią Blue VO!CE, w tym filtrami głosowymi w czasie rzeczywistym do redukcji szumów i sprężarki dla czystego, profesjonalnego dźwięku.

Gry, aby wygrać – z wysokiej jakości materiałów i dokładnym dźwiękiem. Nagradzane wzornictwo: zaprojektowany dla profesjonalnych graczy, Pro X oferuje bezprzewodową technologię Lightspeed. Bezprzewodowy dla profesjonalistów: na długie sesje gamingowe z bezprzewodowym zasięgiem ponad 13 metrów i 2, 4 GHz, ten zestaw słuchawkowy do gier zapewnia do 20 godzin pracy baterii po jednorazowym naładowaniu. Słuchawki z pianki memory: nauszniki z pianki memory pianka cofająca są otoczone sztuczną skórą lub oddychającym welurem.

Głośnik pro-g 50 mm: nowoczesne głośniki pro-g z hybrydową konstrukcją Mesh zapewniają czysty, precyzyjny dźwięk i lepsze odtwarzanie basów, które przynoszą korzyści podczas gry. Surround sound najnowszej generacji: słuchawki DTS x 2. 0 surround Sound dostarcza 7. 1-kanałowy dźwięk przestrzenny dla jeszcze dokładniejszego określenia pozycji przeciwnika.
MarkaLogitech G #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość7.68
Długość3.7
Waga0.71
Szerokość5.43
Numer częściPro X Wireless Headset
Model981-000907
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

6. EPOS

#ad

H6Pro Open zielony

#ad
EPOS #ad - Po uzyskaniu dostępu do ustawień dźwięku można znaleźć panel sterowania dźwiękiem w menu po prawej stronie ekranu. Kroki rozwiązywania problemów: a. Po włączeniu dźwięku przestrzennego 7. 1 suwak reverbatION jest regulowany. Epos gaming suite nie działa z produktami przewodowymi.

Komfort podczas długich sesji gamingowych – dwuosiowe ucho i wyściełany pałąk zapewniają doskonały komfort podczas całodniowych gier. Test dźwięku, który przez 10 sekund odtwarza zastosowane ustawienia odtwarzania, a następnie 10 sekund ustawienia domyślnego stereo 2. 0 z płaskim korektorem. Opatentowany, wysokiej jakości system głośnika – ciesz się dynamiczną jakością dźwięku bez utraty precyzji. C.

Naturalne mówienie, naturalne słuchanie – wyraźne i wyraźne przesyłanie głosu bez stałej kontroli mikrofonu. Zdejmowane magnetyczne ramię mikrofonu – ramię mikrofonu można wygodnie zdjąć, idealne rozwiązanie dla wszystkich, gdy nie jest używane, którzy używają tylko jednego mikrofonu. Nowy mikrofon do prasowania – smukłe ramię zapewnia eleganckie wzornictwo i umożliwia płynne nagrywanie głosu. Przełączanie pomiędzy 2. 0 stereo i 7. 1 surround Sound.
MarkaEPOS #ad
ProducentDemant Sound Epos Audio A/S #ad
Wysokość9.84
Długość8.74
Waga0.68
Szerokość4.06
Numer częściH6 Pro Open
Model1000970
Gwarancja24 Miesięcy

7. Teufel

#ad

Czas pracy baterii do 30 godzin, kolor czarny, Teufel Supreme ON On-Ear zestaw słuchawkowy Bluetooth NFC zestaw głośnomówiący z dwoma mikrofonami

#ad
Teufel #ad - Idealnie nadaje się do domowego biura: zestaw głośnomówiący z dwoma mikrofonami i technologią Qualcomm cVc do bezprzewodowego prowadzenia rozmów telefonicznych, FaceTime, Skype, sterowanie głosem przez Google/Siri o wysokiej jakości dźwięku. Stabilny, niski nacisk i niewielka waga dla długich sesji słuchowych, składany pałąk ze stali sprężynowej, miękkie nauszniki, duże, nadaje się dla osób noszących okulary.

Możliwość podłączenia również za pomocą kabla, w zestawie torba transportowa, kabel z mikrofonem i przyciskami kontrolnymi w zestawie, funkcja szybkiego ładowania przez USB-C. Bluetooth 5. 0 z aptx i aac do strumieniowego przesyłania muzyki w jakości podobnej do płyt CD firmy Spotify, Youtube, Deezer, Apple Music i Co. Nfc do szybkiego parowania. Funkcja shareme: połączenie dwóch słuchawek bezprzewodowo ze smartfonem, funkcja imprezy: połączenie słuchawek z dwoma urządzeniami.

Słuchawki nauszne, bezprzewodowe i szlachetnie wykończone słuchawki Bluetooth z liniowym sterownikiem HD i skuteczną redukcją dźwięku zewnętrznego. Sterownik liniowy hd z magnesami neodymowymi zapewnia precyzyjne wysokie i mocne kickbasy na każdym urządzeniu, EQ i inne ustawienia za pomocą aplikacji Teufel Headphones. Czas pracy do 30 godzin, joystick do sterowania muzyką, funkcja On-Ear-Detection: odtwarza się po założeniu słuchawek, 25 godzin z aptx przy średniej głośności, zatrzymuje się podczas zdejmowania słuchawek.
MarkaTeufel #ad
ProducentTeufel #ad
Waga0.99
Numer części105957001
Model105957001

8. Teufel

#ad

Głośnik czarny, streaming, Teufel One M czarny głośnik Bluetooth WLAN

#ad
Teufel #ad - Wydajny system dźwiękowy all-in-One do strumieniowego przesyłania strumieniowego Wi-Fi i Bluetooth z wbudowanym subwooferem. Budzik, wyłącznik czasowy, funkcja oszczędzania energii, wejście liniowe do odtwarzacza CD lub gramofonu.

Technologia space pole do strumieniowego przesyłania strumieniowego Wi-Fi i multiroom firmy Spotify również Spotify Free, radia internetowego oraz muzyki z USB/NAS. Dostępny w kolorze czarnym lub białym. Doskonała akustyka dzięki 3-drożnemu systemowi stereo z łącznie 7 tonami, 2 pasywnymi membranami i technologią Dynamore dla wyjątkowo szerokiej panoramy stereo. Możliwość rozszerzenia o inne głośniki Teufel Streaming i Space Speakers dla bezstratnego streamingu multiroom.

Może być używany jako głośnik bluetooth do bezpośredniego strumieniowego przesyłania muzyki z Apple Music, Amazon Music, Youtube i wielu innych. Przyciski sterujące do sterowania w urządzeniu do odtwarzania/pauzy, pomijania, głośności i dodatkowo swobodnie przyporządkowanych przycisków stacji do radia i list odtwarzania.
MarkaTeufel #ad
ProducentLautsprecher Teufel #ad
Wysokość8.07
Długość7.48
Szerokość16.54
Numer części105404001
Model105404001

9. Logitech G

#ad

Zasięg 20 m,, LIGHTSYNC RGB, Logitech G 733 LIGHTSPEED bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z pałąkiem, czas pracy baterii 29 godzin, Blue VO! Technologia mikrofonu CE, ultralekki, głośniki PRO G

#ad
Logitech G #ad - Oświetlenie lightsync rgb: stwórz oświetlenie zestawu słuchawkowego indywidualnie i wybierz spośród 16, 8 mln kolorów. Poduszki na uszy z pianki memory: dzięki nausznikom z miękkiej, dwuwarstwowej pianki memory możesz zapomnieć, że nosisz zestaw słuchawkowy.

Idealnie nadaje się na długie sesje gamingowe i dostępne w różnych wzorach, takich jak jaskrawy różowy lub elektryzujący niebieski. Pełny komfort również podczas długich sesji gamingowych. Gry stereo na ps4. Bezprzewodowa transmisja audio ligHTSPEED o zasięgu 20 m zapewnia dużą swobodę ruchów. Nowoczesne filtry mikrofonowe zapewniają Twojemu głosowi pełny, czysty i profesjonalny dźwięk. Kolorowa opaska na głowę: dzięki dwustronnej opasce na głowę styl spotyka się z komfortem.

Sterownik prog: dzięki doskonałej jakości dźwięku zanurzasz się bezpośrednio w tym, co się dzieje. Ustaw deklarację za pomocą wstępnie ustawionych animacji i podwójnego oświetlenia skierowanego do przodu. Technologia blue vo! ce: zawsze odbieraj właściwy dźwięk dzięki odłączanemu mikrofonowi z technologią Blue VO! CE. Bezprzewodowa swoboda: dłuższa żywotność baterii do 29 godzin. Sterowniki prog zestawu słuchawkowego redukują zniekształcenia i zapewniają pełny i dokładny dźwięk.
MarkaLogitech G #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.46
Długość7.09
Waga0.61
Szerokość7.48
Numer części981-000864
ModelG733 Lightspeed Headset
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

10. Teufel

#ad

Bluetooth 5.0, Teufel AIRY TWS bezprzewodowe słuchawki douszne – liniowy głośnik HD, obsługa dotykowa – czarne, zestaw głośnomówiący, 26 godzin odtwarzania, ochrona przed wodą rozbryzgową

#ad
Teufel #ad - Bezprzewodowe słuchawki douszne z bardzo wytrzymałymi, bardzo długimi tonami liniowymi HD dla głębokiego basu, precyzyjnych tonów wysokich i ciepłych tonów. Zestaw głośnomówiący z 4 mikrofonami do prowadzenia rozmów telefonicznych przez zespół obsługa protokołu głośnomówiącego HFP, Skype, Zoom itd.

Sterowanie głosowe za pośrednictwem google/Siri wysokiej jakości z redukcją szumów i echa, możliwe rozmowy telefoniczne za pomocą jednej słuchawki. Wskazanie stanu baterii na ios, automatyczne parowanie, l, gdy etui ładujące jest otwarte, S, M, wygodne dopasowanie, Android oraz etui ładującym, xl wykonane z antybakteryjnego silikonu zapewniają stabilne, specjalne końcówki douszne XS, również podczas uprawiania sportu. Dobra pasywna redukcja dźwięków zewnętrznych zapewnia relaksujący słuch ze wszystkimi szczegółami, ochrona przed wodą bryzgową zgodnie z IPX3, odporna na lekki deszcz lub pot.

Nowość w porównaniu z poprzednikiem: więcej basów, etui ładujące usb c, dopasowane ponadczasowe kolory, zoptymalizowane dopasowanie, lepsza zrozumiałość mowy w połączeniach, zrównoważony dźwięk, więcej końcówek dousznych, nowa nazwa: AIRY TWS. Bluetooth 5. 0 z aac do strumieniowego przesyłania muzyki ze Spotify, YouTube, Apple Music & Co. Amazon music, dźwięk wideo jest przesyłany synchronicznie z ustami. Całkowity czas odtwarzania z etui do 26 godzin, ponad 6 godzin odtwarzania po jednym naładowaniu.
MarkaTeufel #ad
ProducentTeufel #ad
Model106491001
Gwarancja2 lata gwarancji producenta